update offline nod32

بروزرسانی در تاریخ 19/4/2014 (30 فروردین 1393)

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، ویروس های جدید نیز پیشرفته تر ساخته میشوند به گونه ای که آپدیت فعلی آنتی ویروس قادر به شناسایی آن ها نمیباشد لذا بایستی تقریباً هفتگی آنتی ویروس خود را یک بار بروزرسانی کرده و آپدیت آن را دانلود نمائید. نود 32 نیز از جمله آنتی ویروس هایی میباشد که روزانه بروزرسانی شده و فایل آپدیت خود را به بیرون منتشر میکند. کسانی که از سرعت اینترنت کافی برخوردار نیستند میتوانند از آپدیت آفلاین آن استفاده کنند. در حال حاضر آپدیت آفلاین آنتی ویروس Nod32 را جهت دانلود آماده ساخته ایم در این آپدیت میتوان گفت نرم افزار به شناسایی ویروس های جدید تواناتر و بانک امنیتی قوی تری خواهد داشت.

آموزش آپدیت آفلاین آنتی ویروس نود 32 :

  • ابتدا آپدیت آفلاین آن را از اینترنت دانلود کرده و بر روی کامپیوتر خود ذخیره نمائید سپس محتوای درون فایل فشرده را استخراج کنید.
  • بر روی آیکون نود 32 کنار ساعت کلیک کرده و آن را باز کنید. سپس به بخش Setup مراجعه کرده و کلید F5 را در صفحه کلید خود فشار دهید.
  • از منو سمت چت کلمه Update را بیابید سپس بر روی آن کلیک کنید.
  • در صفحه باز شده دکمه Edit را بزنید سپس در پنجره باز شده در فیلد Update servers آدرس پوشه استخراج شده را وارد و سپس دکمه Add را فشار دهید.
  • تمام پنجره را تائید کرده و سپس مجدداً بر روی ایکون نود32 کنار ساعت کلیک نمائید در پنجره باز شده بر روی بخش Update در منوی سمت چت کلیک کرده سپس عبارت Update virus signatrue database را انتخاب کنید که در اینجا آپدیت آنتی ویروس آغاز میگردد.