Comodo Internet Security

افزایش امنیت در سیستم با آنتی ویروس Comodo Internet Security

نرم افزار Comodo به عنوان یک فایروال و آنتی ویروس محسوب میشود که در حال حاضر در نسخه Internet Security عرضه شده است .

این ابزار امنیتی یکی از محبوب ترین فایروال های موجود در میان کاربران بحساب می آید که با کمک از آن قادر خواهید بود ویروس ها ، تروجان ها، بدافزارها، تنواع جاسوس افزارها و… را از کامپیوتر خود پاک سازید و با نظارت بر درگاه های ورودی و خروجی اینترنت مانع از دسترسی های غیرمجاز از سوی عوامل بیرونی و ویروس ها خواهد شد. در این نسخه بسیاری از کاستی های نسخه قبلی که خیلی از کاربران با آن ها آشنایی دارند برطرف شده است .

از ویژگی های Comodo Internet Security میتوان به اسکن ، تعمیر و حذف کردن فایل های ویروسی شده ، ضد ویروس روت کیت ، ضد کرم ها ، ضد بد افزار ها و … اشاره کرد . هم اکنون میتوانید این آنتی ویروس را از وبسایت دی ال سی دریافت نمائید .

 

مختصری در مورد سیستم SandBox این نرم افزار:

نرم افزار Comodo Internet Security دارای ابزاری به نام سند باکس می باشد که به وسیله این ابزار می توانید در محیط مجازی اقدام به نصب نرم افزار هایی کنید که به آلوده بودن آن ها مشکوک هستید به عبارت دیگر، اگر قصد نصب نرم افزاری را دارید که به آلوده بودن آن شک دارید میتوانید محیط سندباکس این برنامه را اجرا کنید سپس اقدام به نصب نرم افزار مورد نظر کنید. حال در صورتی که نرم افزار مورد نظر آلوده باشد قادر خواهید بود تمامی تغییرات اعمال شده توسط آن نرم افزار را حذف و سیستم را در مقابل حملات این چنینی در امان نگه دارید.