Avast Free Antivirus

دانلود آنتی ویروس آواست Avast 

Avast یکی از بهترین آنتی ویروس های محبوب کاربران ویندوز سراسر جهان با امکانات فراوان بوده که به صورت رایگان قابل استفاده است. این آنتی ویروس با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا قادرخواهد بود با اطمینان ویروس ها، کرم ها، تروجان ها، جاسوس افزار ها و سایر بدافزار ها را شناسایی کرده و آن ها را حذف کند.

Avast حاوی چندین لایه امنیتی شامل امنیتی استاندارد، سپرهای امنیتی موسوم به P2P و IM، سپر امنیتی شبکه (در مقابل کرم ها و …)، محافظ وب (با نظارت ترافیک http) است.
از دیگر ابزارهای این برنامه میتوان بخش قرنطینه ویروس ها و ابزار تمیز کننده ویروس، حفاظت از حریم خصوصی کاربر با حذف کلیه تاریخچه مرورگرها و ردپاهای کاربر، محافظت از تلفن همراه متصل شده به رایانه، نظارت بر ایمیل ها و … اشاره کرد.

این آنتی ویروس با بسیاری از ویندوز های رایج سازگاری کامل را دارد توجه داشته باشید Avast به صورت خودکار و اتوماتیک بروزرسانی میشود ناگفته نماند در هر بروزرسانی بانک اطلاعاتی آن نیز بروز شده و باعث افزایش امنیت در سیستم شما میشود.

در پایان گفته می شود اگر بدنبال یک آنتی ویروس امن میگردید، Avast که در رقابت با سایر آنتی ویروس های زنده جهان است میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

در حال حاضر آخرین ورژن این آنتی ویروس از وبسایت دی ال سی دریافت نمائید.

برخی از خصوصیات کلیدی Avast! Free Antivirus:

موتور ضد ویروس و ضد جاسوسی: موتوری قدرتمند که با اسکن سیستم آنرا در مقابل ویروس ها، جاسوس افزارها و دیگر حملات مخرب محافظت می کند. اکنون با الگوریتم امنیتی جدید برپایه یادگیری هوشمند قادر است اطلاعات ویروس های جدید را در چند میلی ثانیه پردازش و بررسی کند.

سیستم اعتبار سنجی فایل: این سیستم با نگهداری بیش از یک میلیارد فایل در حافظه آنلاین Avast شما را قادرمیسازد از امن بودن یک فایل پیش از اجرا آن اطلاع پیدا کنید. همینطور این سیستم به موتور اسکن برای اینکه از مخرب بودن یک فایل بیشتر اطمینان بدهد کمک میکند.

ویژگی های محافظتی: شامل نرم افزار بروزرسان، تمیز کننده مرورگر برای حفاظت از حریم خصوصی کاربر در قبال کاربران کنجکاو و همچنین سپر امنیتی رفتاری که در صورت مشاهده رفتاری مشکوک از سایربرنامه ها علاوه بر ممانعت از ادامه آنرا به شما گزارش می دهد.

ویژگی های پیشرفته شامل :

  • اسکن سیستم از طریق بوت
  • اسکنر هوشمند
  • لایه مجازی SandBox (در این لایه بدون هیچ نگرانی فایل های مشکوک را اجرا کنید چون همه اتفاقات در محیطی مجازی روی داده و هیچ خسارتی به داده های واقعی شما وارد نخواهد شد).
  • سپر حفاظت از فایل های سیستمی
  • سپر حفاظت از ایمیل ها
  • سپر حفاظت از مرورگر وب
  • سپر P2P و IM
  • سپر حفاظت از شبکه
  • سپر مقابله با رفتارهای مشکوک برنامه ها