ActiveReport2

ActiveReports ابزاری قوی برای تولید گزارشات سریع و مجهز در VB6

ActiveReports ابزاری مفید برای طراحی و تولید گزارش های حرفه ای بر پایه برنامه نویسی در محیط برنامه های VisualStudio بدون نیاز به نوشتن اسکریپت های پیچیده یا کارهای حاشیه دیگه می باشد. با این برنامه میتوانید گزارشی فراتر از یک فرم گزارشگیری ساده طراحی کنید. برای طراحی فرم گزارش گیری میتوانید از ابزار کمکی برنامه با گذراندن چند مرحله بصورت گام به گام یک فرم گزارشگیری سریع را بدون نوشتن هیچگونه کدی طراحی کنید. در این پست نسخه 2 این ابزار را تحت عنوان ActiveReport2 برای دانلود قرار داده ایم این نسخه مناسب برای کاربران نرم افزار ویژوال بیسیک 6، VBScript، JScript و زبان های مرتبط با آنهاست. هر چند نرم افزار ویژوال بیسیک6 خود حاوی ابزاری برای طراحی و گزارشگیری از داده ها است اما برای تولید گزارشات حرفه ای و پیچیده کارآمد نیست.

تولید بارکد، چاپ یا ذخیره گزارش بصورت PDF، فریم بندی گزارشات، نمایش متون حرفه ای و لینک ها در گزارشات تولید شده، نمایش چند زیرگزارش در یک فرم گزارش و چاپ آنها از جمله امکانات منحصر به فرد ActiveReports می باشد،

از دیگر امکانات این برنامه میتوان به پشتیبانی کامل از ابزارهای ارتباط با بانک اطلاعاتی DAO, ADO,RDO و OLE DB  پشتیبانی از رویدادهای VB اشاره کرد. بعد از نصب ActiveReports2، به محیط ویژوال بیسیک وارد شوید و از منوی Project گزینه Add Data Dynamics… را انتخاب کنید.

 

 

 نحوه کرک:

بعد از دانلود محتویات فایل دانلودی را استخراج کنید

برنامه را نصب کنید، به پوشه Crack مراجعه و فایل Register.reg را اجرا کنید پس از آن در جواب پیام ظاهر شده گزینه Yes را انتخاب کنید.

برنامه کرک شد، بعد از این گزینه زرد رنگ یا متن قرمز رنگ موجود در پایین گزارشات چاپ شده مخفی خواهد شد.

توجه: اگر همچنان گزینه عدم کرک برنامه در پایین فرم های گزارشگیری ظاهر میشود یکمرتبه ابزار را حذف و مجددا نصب کنید.