andy

شبیه سازی سیستم عامل اندروید با نرم افزار andy

andy از سری نرم افزار های شبیه سازی است که با آن میتوانید سیستم عامل اندروید را در ویندوز خود شبیه سازی و نرم افزار ها و بازی های آندرویدی را بر روی آن نصب و اجرا کنید.

اگر برنامه نویس نرم افزار ها و سایر اپلیکیشن های آندرویدی هستید حتماً احتیاج به تست محصول ایجاد شده دارید لذا میتوانید با استفاده از این نرم افزار آن ها را در محیطی شبیه سازی شده اجرا و مشکلات آن را بر روی سیستم عامل آندروید بررسی نمائید.
شاید بخواهید نرم افزار های چت و گفته گو نظیر واتس آپ یا هر چیز دیگر را بر روی کامپیوتر خود داشته باشید و اکانت خود را بر روی ویندوز شبیه سازی کنید در نتیجه با استفاده از این برنامه به راحتی آن را شبیه سازی کرده و اکانت خود را آنلاین نگه دارید. از ویژگی منحصر به فرد این نرم افزار میتوان به نمایش تمام صفحه این سیستم عامل اشاره کرد در این صورت جذابیت یک بازی رالی را با صفحه نمایش بزرگ تر تجربه کنید.

حتما نرم افزار هایی نظیر Blue-Stacks را دیده اید یا ممکن است هنوز از آنها برای شبیه سازی سیستم عامل آندروید استفاده کنید اما از آنجایی که این برنامه همه ورژن های آندرویدی را پشتیبانی نمیکند andy تمامی ورژن ها را پشتیبانی کرده (به نقل از سازندگان) و با تمامی آن ها سازگاری کامل دارد. گفتنی است این نرم افزار به صورت کاملاً رایگان و بدون هیچگونه محدودیتی عرضه شده است. در ادامه میتوانید این نرم افزار را از وبسایت دی ال سی دریافت نمائید.