SHAREit

انتقال سریع اطلاعات با نرم افزار SHAREit 

دریافت و ارسال فایل به وسیله بلوتوث یکی از روش های قدیمی میباشد که به مرور زمان به روشی منسوخ شده تبدیل میشود امروزه با گسترش تکنولوژی و ارائه روش هایی نوین تر، انتقال اطلاعات میان دو دستگاه پرتابل بسیار سریع و آسان تر انجام خواهد شد. SHAREit از جمله نرم افزار هایی میباشد که از این تکنولوژی نوین یعنی وایرلس استفاده مفید برده است این نرم افزار برای سیستم عامل اندروید طراحی و انتقال اطلاعات را میان دو دستگاه با سرعت بیش از 200 برابر بلوتوث ارائه میدهد.
شریت از سری نرم افزار های پرطرفدار سیستم عامل اندروید میباشد که با استفاده از آن میتوانید اطلاعات خود را از یک گوشی به گوشی دیگر با سرعت بیش از 5 مگابایت انتقال دهید یو یا در کمترین زمان ممکن فایل ها، فیلم ها، آهنگ ها و غیره را از دوستتان دریافت نمائید. این برنامه هیچگونه احتیاجی به کابل USB، اتصال به اینترنت و غیره ندارد و تنها بخشی که از گوشی شما مورد استفاده قرار میگیرد وایرلس آن میباشد.

در حال حاضر SHAREit برای سیستم عامل های اندروید، ios، ویندوز فون، ویندوز و مکینتاش عرضه شده است. جالب است بدانید در حال حاضر بیش 500 میلیون نفر در سراسر جهان این برنامه را نصب کرده اند در ادامه میتوانید از وبسایت دی ال سی دریافت نمائید.

مدیریت فایل ها از راه دور

یکی از ویژگی های فوق العاده شریت، مدیریت فایل ها از راه دور می باشد اگر در اتاق دیگری هستید و قصد دسترسی به فایل های گوشی یا تبلتتان را دارید می توانید با استفاده از این نرم افزار به گوشی وصل شده و اسناد مورد نیازتان را کپی کنید.

رابط کاربری پر از تبلیغات

هر چند SHAREit دارای امکانات بی نظیری است اما وجود تبلیغات فراوان در این اپلیکیشن می تواند باعث ایجاد نارضایتی در کاربر شود این موضوع گاهاً به گونه ای خواهد شد که صفحه شما را 80 درصد تبلیغات و 20 درصد نرم افزار تشکیل خواهد داد.

حفظ کیفیت فایل اصلی

ممکن است براتان سوال پیش آمده باشد که آیا فایل ارسال شده دارای کیفیت اولیه خود است یا خیر؟ در پاسخ باید گفت برخی از نرم افزار ها به جهت افزایش سرعت انتقال، کیفیت فایل را اندکی کاهش تا حجم آن نیز کاهش پیدا کند اما SHAREit به هیچ عنوان کیفیت و حجم فایل های ارسالی را تغییر نخواهد داد و فایل اورجینال ارسال خواهد کرد.

تصاویری از محیط نرم افزار :

QR Code