Clean Master

دانلود نرم افزار Clean Master اندروید

Clean Master نرم افزار بهینه ساز برای اندروید میباشد. به وسیله این برنامه میتوانید به صورت حرفه ای از حریم شخصی و خصوصی خود محافظت نموده یا باعث افزایش فضای خالی مموری اندروید شوید.
Clean – حذف و تمیز کرد کش های از حافظه گوشی از دیگر ویژگی Clean Master میباشد. برخی از نرم افزار ها مانند آنتی ویروس ها و مرورگر ها با بجا گذاشتن اطلاعات موقت و بی محتوا در تمپ حافظه شما، باعث افزایش بی رویه حافظه میشود که به وسیله این قابلیت آن ها را تمیز کنید.
Clear – ممکن از در همراه خود از اطلاعات شخصی و امنیتی نظیر شماره حساب، رمز حساب، ایمیل و… نگه داری کنید و از پخش و قرار گرفتن در دسترس دیگران نگران هستید. با استفاده از این برنامه آن ها را خصوصی کرده یا حذف نمائید.
App Management – مدیریت تمامی اپلیکیشن ها و پشتیبان گیری از آن ها نیز از خصوصیات Clean Master میباشد همچنین میتوانید جهت افزایش حافظه داخلی همراه خود، آن ها را به مموری یا حافظه خارجی انتقال دهید.
Task Killer – اگر باطری زیاد مصرف میکنید به وسیله این برنامه به دنبال اپلیکیشن های پر مصرف بگردید و آن هایی که مصرف بالایی دارند را ببنید حتی اگر آن ها رمز گذاری شده شده و قابل بستن نباشند.
قابل نصب بر روی اندروید 4,3 به بالا میباشد.

 

برخی از ویژگی های کلیدی Clean Master عبارتند از:

JUNK CLEANER :کلین مستر با شناسایی و حذف فایل های بی استفاده، فایل های موقت و بقایای نرم افزار هایی که حذف شده اند باعث افزایش سرعت و مقدار حافظه گوشی خواهد شد.

FREE ANTIVIRUS: اسکن تمامی نرم افزار ها اعم از نرم افزار های از پیش نصب شده یا دانلود شده و همچنین بلاک کردن یا حذف ویروس ها از خصوصیت های این نرم افزار می باشد که به موجب آن امنیت گوشی و حریم خصوصی کاربران افزایش خواهد یافت.

WiFi SECURITY: قابلیت امنیت وای فای این نرم افزار موجب جلوگیری از اتصال به وای فای های تقلبی یا غیر مجاز خواهد شد این ویژگی می تواند اطلاعات شما را در اتصال به وای فای محیط های عمومی حفظ نگه دارد.

BOOST MOBILE: تنها با یک دکمه، می توانید حافظه رم گوشی را به مقدار قابل توجهی آزاد کرده و سرعت آن را به مراتب افزایش دهید.

BATTERY SAVER: این برنامه با بستن نرم افزار ها و سرویس های غیر ضروری گوشی باعث افزایش شارژ باتری و مدت زمان استفاده آن خواهد شد.

Game Master: با استفاده از ابزار Game Master این نرم افزار می توانید بازی های خود را مدیریت کرده و سرعت لود آن ها را افزایش دهید همچنین قادر خواهید بود بازی های فان و سرگرم کننده جدید را یافته و نسبت به نصب آن ها اقدام کنید.

 

QR Code