Kingo_Root

Kingo Root ابزاری قدرتمند برای روت کردن اندروید تنها با یک کلیک

بالاخیره نسخه اندروید نرم افزار محبوب Kingo Android Root نیز منتشر شد. از این پس در نسخه اندرویدی این نرم افزار که با نام Kingo Root منتشر شده است بدون نیاز به وصل کردن گوشی به رایانه قادر خواهید بود آنرا با یک کلیک روت کنید. Kingo Root یک مجموعه قوی نرم افزاری برای روت کردن بسیاری از گوشی ها با سیستم عامل اندروید از نسخه 1.5 تا 5.0 است که از بسیاری از برندهای محبوب مانند Samsung, Google, HTC, SONY, Motorola و… پشتیبانی میکند. میتوان گفت Kingo Root یکی از ساده ترین و سریعترین ابزارهای روت کننده اندروید با یک کلیک است که با چند گام ساده میتوانید دستگاه خود را روت نمائید.

در Kingo Android Root ( نسخه ویندوزی ) که میتوانید آنرا از اینجا دانلود کنید، کافی بود گوشی و تبلت خود را به رایانه وصل کنید و بعد از شناسایی شدن بوسیله برنامه تنها با کلیک کردن روی دکمه Root و چنددقیقه انتظار گوشی روت شده خود را تحویل بگیرد، اما این روش مستلزم پیش نیازهایی بود برای مثال حتما بایستی به PC دسترسی داشته باشید، گوشی با کابل USB به رایانه وصل شود، همچنین برای شناخته شدن گوشی در رایانه بایستی درایورهای آنرا دانلود و در ویندوز نصب می کردید چه بسا اگر به هردلیلی در حین عملیات کابل گوشی از رایانه جدا شود احتمال آسیب دیدگی دستگاه نیز وجود داشت.
در نسخه اندرویدی Kingo Root هیچ یک چند مورد ذکر شده فوق وجود ندارد کافیست برنامه را در گوشی یا تبلت نصب کرده و با یک کلیک سیستم را روت کنید. در این نسخه نیز کلیه برندها و مدل هایی که در نسخه ویندوزی آن پشتیبانی میشد پشتیبانی می شود.

برای روت کردن دستگاه در برنامه Kingo Root ابتدا گوشی یا تبلت خود را به اینترنت وصل کرده و سپس برنامه را اجرا کنید، بعد از اجرای برنامه بر روی دکمه ROOT کلیک کنید تا عملیات روت دستگاه طی فرایندی آغاز گردد و تا پایان عملیات منتظر بمانید بعد از حدود 30 ثانیه پیام روت شدن گوشی ظاهر میشود، ممکن است برای اتمام عملیات یکمرتبه سیستم هم ری استارت شود که جای نگرانی وجود ندارد. برای گرفتن تائید نهایی در مورد اینکه آیا سیستم روت شده است یا خبر می توانید از نرم افزار Root Checker استفاده کنید.

QR Code