GTA V Triller

بسیاری از گیمر ها با بازی GTA IV آشنایی دارند GTA V ورژن بعدی این بازی میباشد که با کیفیتی فراتر از IV منتشر شده است برخلاف سایر ورژن های بازی GTA، در ورژن V سه شخصیت مختلف به نام های فرانکلین، مایکل و تراور وجود دارد که هر کدام از این شخصیت ها از خصیصه های خاصی برخوردار هستند آن ها همزمان در سه نقطه شهر و دور از هم فعالیت و زندگی میکنند هر زمان که خواستید میتوانید شخصیت خود را عوض کرده و بجای شخصیت دیگر فعالیت کنید.
ویژگی های این سه شخصیت منحصر به فرد میباشد به عنوان مثال، فرانکلین در رانندگی مهارت دارد در حالی که مایکل از مهارت تیراندازی خاصی برخوردار است تراور هم در عین دیوانگی، خلبان ماهری میباشد در میان این سه شخصیت فقط مایکل خانواده دار است بقیه نظیر تراور در کوهستان و فرانکلین با سگش زندگی میکند. گفتنی است نقشه بازی سه برابر نقشه GTA IV میباشد که بیشتر در آن نقاط کوهستانی دیده میشود. بازی دارای تفریحات متفاوت و جذابی است که از میان آن ها میتوان به شکار آهو، مسابقات رالی، تعقیب و گریز و غیره اشاره کرد.
در این مطلب قصد داریم تریلری از این بازی جهت نمایان پیشنمایشی از کیفیت آن در کنسول های PS3 و xBox 360 و مقایسه آن ها جهت دانلود آماده سازیم.