windows-password-recovery

بازیابی پسورد با Passcape Windows Password Recovery

بار ها و بار ها اتفاق افتاده است پسورد یوزر های ویندوز را فراموش کرده و به دلیل فراموشی آن، نتوانسته اید پسورد را تغیر داده یا از اطلاعات موجود در دسکتاپ و سایر اجزای مرتبط با این یوزر استفاده کنید. Passcape Windows Password Recovery نرم افزاری فوق العاده مفید و کاربردی برای ویندوز میباشد که به وسیله آن میتوانید به آسانی پسورد یوزر های فراموش شده را تغیر داد حتی اگر پسورد قبلی آن را هم به یاد نداشته باشید قادر به تغیر پسورد خواهید بود. این نرم افزار به گونه ای در محیط بوت عمل میکند.
جهت استفاده از این برنامه کافیست آن را در یک دیسک ۷۰۰ مگابایتی یا بیشتر رایت کرده و در موارد ضروری و لازم آن را بر روی سیستم خود بارگذاری کنید و به راحتی پسورد ها را تغیر دهید. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این برنامه را میتوانید پشتیبانی از فعالیت تحت شبکه اشاره کرد که با استفاده از این قابلیت میتوانید به یوزر ها و اکانت های اکتیو دایرکتوری دسترسی پیدا کرده و اقدام به تغیر پسورد آن ها نمائید. در هنگام پسورد گذاری میتوانید تا حداکثر از ۲۵۵ کاراکتر استفاده کنید .
توجه داشته باشید در صورتی که پسورد یوزر اصلی را فراموش کرده اید و به غیر از آن هیچگونه یوزر دیگری ندارید توصیه میشود که از فایل iso این نرم افزار استفاده کنید (فایل رایت شده در سی دی) در غیر این صورت میتوانید از خود نرم افزار در محیط دکستاپ استفاده کنید ناگفته نماند در کنار فایل iso ابزاری وجود دارد که به کمک آن میتوانید به آسانی فایل iso را بر روی دیسکتان رایت کنید. در ادامه میتوانید این نرم افزار را از وبسایت دی ال سی دریافت نمائید.