Snagit

ایجاد فیلم و عکس در ویندوز با نرم افزار SnagIt 

Snagit نرم افزاری مفید برای فیلم برداری و عکسبرداری از رایانه است. امروزه در عصری زندگی میکنیم که ارتباط تصویری در آن تاثیر گذارتر از سایر روش هاست. Snagit مجموعه کاملی از ابزار فیلم و تصویر برداری را برای شما فراهم میکند که بتوانید از آن برای ضبط فیلم و تصویر از دسکتاپ و سایر بخش های ویندوز در مقاصد مختلفی استفاده کنید بعنوان مثال میتوانید برای ساختن کلیپ های آموزشی، ارائه کارها و توضیمحت بصری و… از آن استفاده کنید همچنین از بخش های مختلف یک برنامه عکس گرفته، آنرا با ویرایشگر مجهز برنامه با کمک ابزارهای افکت و فیلتر گذاری ویرایش کرده و ذخیره کنید.
در Snagit میتوانید فیلم و عکسبرداری را به شیوه های مختلف انجام دهید مثلا از تمام زمینه رایانه، تنها از یک پنجره فعال، از یک محدوده تعیین شده توسط شما برای عکس گرفتن کافیست مانند حالت عادی کلید Print-Key را در صفحه کلید فشار دهید.
اگر خواهان عکس گرفتن از صفحه بزرگی هستید که اندازه آن از مانیتور فراتر رفته (که غالبا بانوار پیمایشی محتویات آنرا جابجا میکنیم) نگران نباید چراکه یکی از تواناییهای جالب و مفید این برنامه توانایی عکس گرفتن از صفحات خیلی بزرگ مانند صفحات وب است کافیست بر روی صفحه مورد نظر کلیک کنید تا Snagit از تمام صفحات آن بصور خودکار عکس بگیرد.

بعد از عکس گرفتن ابزار ویرایشگر تصویر مجهز و قدرتمند برنامه گشوده خواهد شد که به شما اجازه اضافه کرد افکت و فیلتر های مختلف، استامپ و لوگو، تغییر دادن اندازه و برش تصویر، حاشیه گذاری، افزودن متن یا علائم اضافی و خیلی کارهای بیشتری را در تصاویرتان فراهم میکند.
در پایان فیلم برداری و عکسبرداری میتوانید آنها را به فرمت های مختلفی مانند avi,png,jpg,bmp و… ذخیره کنید. یا تصاویر را به برنامه هایی مانند Word ارسال کنید یا آنها را در سرویس های ذخیره سازی آنلاین مانند DropBox ذخیره کنید.