دانلود نرم افزار LastPass Password Manager برای مدیرتی پسورد ها

برای مدیرتی پسورد ها با lastpass

LastPass Password Manager عنوان نرم افزاری راحت و مفید برای ویندوز میباشد که با استفاده از آن قادر خواهید بود اطلاعات امنیتی ورود به اکانت هایتان در سایت های مختلف را نگه داری کنید بدون آن که بخواهید آن ها را حذف کنید و به مرور زمان با مشکل فراموشی روبرو شوید. از این به بعد با داشتن این برنامه بیشتر از یک بار به هر سایت لاگین نخواهید شد چرا که از آن پس لاگین های لازم توسط این برنامه صورت میگیرد.
جالب است بدانید نرم افزار LastPass به سادگی با مرورگر های محبوب نظیر گوگل کروم ، فایرفاکس ، اینترنت اکسپلوره ، سافاری و سایر مرورگر ها ادغام خواهد شد و به سادگی قابلیت استفاده از امکانات خود را در اختیار کابر قرار میدهد به عبارتی رابطه کاربردی ساده این نرم افزار این امکان را میدهد که اکثر مرورگر ها از آن پشتیبانی کرده و همچنین کاربران به آسانی کار با آن را بیاموزند (حتی کاربران تازه کار).

نحوه استفاده از نرم افزار LastPass 

شما به دو روش متفاوت میتوانید از نرم افزار LastPass استفاده کنید روش اول میتوانید به عنوان پلاگین یا افزونه در مرورگر خود استفاده کنید روش دوم میتوانید با دانلود نرم افزار ، به صورت مجزا آن را بر روی سیستم خود نصب نمائید. در ادامه میتوانید این نرم افزار را از وبسایت دی ال سی دانلود و از آن استفاده کنید.

 

تصاویری از محیط نرم افزار :