KeePass Password Safe

آیا شما هم از جمله کسانی هستید که دارای چندین پسورد مختلف هستند؟ آیا در یادآوری رمزهایتان مشکل دارید ؟ پس با ما همراه باشید.

امنیت رمز عبورهای آنلاین یک مبحث مهم است که باید بسیار جدی گرفته شود. به یاد داشته باشید که هیچگاه نباید رمزهای عبور خود را در اختیار دیگران قرار داد. همچنین به خاطر بسپارید که یک رمز عبور قدرتمند رمزیست که ترکیبی از اعداد و حروف بزرگ و کوچک و بعضا نمادها است. همچنین تلاش نمائید برای هر اکانت آنلاینی که دارید رمز عبور متفاوتی در نظر بگیرید.
هرچند که مدیریت و بخاطر سپردن همه رمزهای عبور میتواند موجب به چالش افتادن و فراموشی آنها شود. اگر میخواهید همه رمزهای عبور را به یاد داشته باشید و همچنین امنیت آنها نیز به خطر نیافتد بایستی از راه های مطمئن و موثر که خللی در آشکار شدن رمزهایتان نداشته باشند استفاده کنید.
KeePass Password Safe نرم افزاری قدرتمند، رایگان و متن باز است که با استفاده از آن میتوانید تمامی رمزهای عبور خود را بدون دغدغه و نگرانی در آن ذخیره و مدیریت کنید. با KeePass تنها نیاز دارید یک رمز عبور را به عنوان کلید اصلی برای مدیریت همه رمزهای عبورتان که در یک بانک اطلاعات امنیتی نگهداری میشوند را به خاطر بسپارید، دیگر نیاز نیست همه رمزها را در ذهن داشته باشید.
KeePass از روش های متفاوتتری در مقابل بسیاری از نرم افزارهای مشابه موجود در بازار برای ذخیره رمزهای عبور بهره می برد.

از دیگر امکانات برنامه این است که لازم نیست حتما رمزها در بانک اطلاعات ثابتی که برنامه در نظر گرفته است ذخیره شوند میتوانید هرفایلی را برای ذخیره رمزهای عبور انتخاب کنید و با یک رمزاصلی آنرا رمزنگاری کنید. همچنین برنامه کل بانک را رمزی می کند در حالیکه دیگر نرم افزارهای مشابه تنها رمزهای موجود در بانک را رمزنگاری می کنند.

KeePass از الگوریتم رمزنگاری ۲۵۶-bit که به عنوان یک الگوریتم SHA-256 شناخته شده استفاده می شود. تاکنون هیچ گزارشی از شکسته شدن این الگوریتم داده نشده است.

خصوصیات کلیدی KeePass: