Trillian

گفتگو چند منظوره با نرم افزار Trillian 

Trillian یک نرم افزار چند چند شبکه ای است که به کاربر اجازه چت با چندین نرم افزار مسنجر بطور همزمان را فراهم می کند. این برنامه از نرم افزارهای گفتگوی مطرح امروزی مانند IRC, AIM, ICQ, MSN, و Yahoo! Messenger و Skype پشتیبانی کامل می کند.

امروزه نرم افزارهایی مانند Yahoo Messenger کاربران بسیاری در سراسرجهان دارند که میتوان گفت محبوبیت این مسنجر در میان کاربران مثال زدنیست، اما با این وجود سایر نرم افزارهای چت و گفتگو مانند AIM یا ICQ نیز دارای مخاطبان فراوانی هستند، حال اگر شما کاربری باشید که از همه این نرم افزارهای گفتگو استفاده می کنید و در همه این برنامه ها اعضایی دارید شاید چک کردن تک به تک این برنامه ها بصورت دستی کاری خسته کننده و ملال آور باشد حال آنکه با نصب Trillian میتوانید به یکباره به همه این برنامه ها وصل شده و بدون نیاز به اجرای مستقیم آنها پیام های خود را کنترل کنید، همینطور همه کاربران خود از مسنجرهای مختلف را بجای بازکردن در پنجره های متعدد و شلوغی ویندوز، در سربرگ هایی جداگانه در کنار هم باز کنید در اینصورت تردد بین نرم افزارهای مسنجر نیز سریعتر و کنترل آنها نیز آسانتر خواهد بود.

همچنین تمامی خصوصیاتی که شما از یک نرم افزار گفتگوی خوب انتظار دارید را میتوانید در Trillian بیابید. عدم محدودیت در تعداد گفتگوها، امکان نوشتن متن چند خطی، امکان هشدار دوستان، برقراری چندین ارتباط بطور همزمان، وارد کردن لیست تماس ها به برنامه، استفاده از استیکرها ( خندانک ها ) در متن نوشته شده، مخفی سازی حالت شما و دسته بندی لیست دوستان از جمله امکاناتی است که میتوانند به شما در شروع یک گفتگوی حرفه ای و ایده آل کمک کنند.

از دیگر ویژگی های این برنامه میتوانید جتی از درون بازیهای ویندوز که بصورت تمام صفحه آنها را بزرگ کرده اید نیز با این برنامه به گفتگو با دوستانتان بپردازید و درباره چگونگی گذراندن یک مرحله از آنها کمک بگیرید بدون آنکه نیاز باشد از بازی خارج شوید، همچنین میتوانید مستقیما به شبکه های اجتماعی یا سرویس های ایمیل متصل شوید.

اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار تریلیان در Wikipedia.