Internet Download Manager

ابزار افزایش دهنده سرعت دانلود تا ۵۰۰% با IDM

IDM مخفف کلمه Internet Download Manager ابزاری محبوب و حرفه ای برای مدیریت دانلود در کامپیوتر مورد استفاده قرار میگیرد به وسیله این برنامه سرعت دانلود فایل ها را تا ۵۰۰% افزایش داده و از تلف شدن وقتتان جلوگیری کنید. همچنین اگر هنگام دانلود از سرعت اینترنت خود ناراضی هستید میتوانید سرعت دانلود را محدود کرده تا کاهش سرعت اینترنت را احساس نکنید.
بیشتر دانلودهایی که به وسیله این نرم افزار انجام میگیرند از دو قابلیت ایست موقت و ادامه دادن دانلود برخوردار هستند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد و جالب این برنامه زمان بندی برای دانلود فایل های میباشد که به وسیله این قابلیت قادر به زمانبندی یک فایل دانلود جهت خاموش شدن سیستم پس از اتمام آن هستید.
یکی از امکانات بسیار جالب و مفید IDM که به ندرت در سایر نرم افزارهای مدیریت دانلود وجود دارد ابزاری تحت عنوان Website Graber است که با استفاده از آن می توانید در سایتی جستجو و تمامی لینک های دانلود موجود را بیابید.

برخی از ویژگی های کلیدی IDM عبارتند از:

 

تغییرات نسخه ۶٫۱۹:

 

 

آموزش کرک و فعال سازی:

بعد از نصب برنامه به کنار ساعت ویندوز رفته و بر روی آیکون برنامه کلیک راست کنید، با انتخاب گزیته Exit برنامه را کاملا ببندید. فایل Patch1 را به محل نصب IDM کپی و اجرا کنید، ابتدا بر روی دکمه Patch file کلیک کنید سپس دوباره برنامه IDM را اجرا کنید. در صورت ظاهر شدن خطای Fake Serial مجددا برنامه IDM را بصورت کامل Uninstall کنید و دوباره فرایند نصب و Patch را تکرار کنید.