Internet Download Accelerator

مدیریت فایل های دانلود با Internet Download Accelerator

نرم افزارهای مدیریت دانلود ابزاریهایی مفید هستند که به شما امکان می دهند فایل های خود را با سرعتی بالا بدون دردسرهای قطع و تکرار دانلود از اینترنت دانلود نمائید.
Internet Download Accelerator ابزاری قدرتمند برای دانلود انواع فایل از شبکه و اینترنت می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید فایل های مورد نظر را از انواع پروتکل های HTTP, HTTPS و GTP با سرعتی چندبرابر دانلود عادی دانلود نمائید، همچنین در صورت ایست را قطع شده فرایند دانلود یک فایل می توانید دانلود آنرا در زمان های بعد ادامه دهید.
Internet Download Accelerator با تقسیم فایل دانلود به چند بخش کوچکتر با بکارگیری حداکثر قدرت پهنای باند اینترنت همه بخش های موجود را بطور همزمان دانلود می نماید. از دیگر ویژگی های این برنامه امکان دانلود دسته فایل ها از سطح اینترنت می باشد.
این نرم افزار با همه مرورگر های روز و محبوب دنیا نظیر Internet Explorer, Chrome, Firefox, Mozilla, Opera, Nescape, Safari, Yandex.Browser  و … سازگاری کامل دارد. همچنین امکان دانلود ویدئوهای آنلاین را از انواع سرویس های اشتراک گذاری ویدئوی نظیر YouTube, Metacafe, VK.com (Vkontakte), Break.com, Rambler Vision, Google Video و … را برای کاربران به ارمغان می آورد.