ClamAV

آنتی ویروس حرفه ای Clam AntiVirus برای کامپیوتر

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که ویروس یا بد افزاری از طریق ایمیل به کامپیوتر شما نفوز کند و خرابی های جبران ناپذیری را به وجود آورد! امروز ما برای شما ClamAV را معرفی میکنیم . این آنتی ویروس یک ابزار قدرتمند جهت اسکن ویروس ها به خصوص جلوگیری از نفوز ویروس ها از طریق ایمیل به سیستم شما میباشد .

ClamAV یک مجموعه ابزار آنتی ویروس مفید که برای آشکار سازی تهدیدهای موجود در پیام های ایمیل و دیگر فایل ها طراحی شده است. این برنامه از چندین الگوریتم و روش برای یافتن بدافزارها، تروجان ها و دیگر تهدیدهای امنیتی استفاده می کند.

اینترنت یک منبع بی پایان از اطلاعات مختلف است اما علاوه بر این حاوی خطرات امنیتی بسیاری نیز می باشد که میتوانند بدون اطلاع شما در رایانه تان کپی و منتشر شوند. اینجاست که بایستی همیشه یک آنتی ویروس قوی و بروز را در رایانه تان نصب داشته باشید.

ClamAV یک راه حل نرم افزاری برای نگهداری ایمن اطلاعات شما و جلوگیری از دسترسی ویروس ها به فایل هایتان است. این برنامه بیشتر برای سرورهای پست الکترونیک ( E-mail ) بهینه سازی شده است و بیشتر برای مدیران شبکه مناسبتر است تا سایر کاربران رایانه.