AxTools_CodeSMART

AxTools CodeSMART اضافه کننده ای مفید برای توسعه توانایی های VB6

AxTools CodeSMART مجموعه ای بسیار ارزشمند به عنوان اضافه کننده ای (Add-in) با بیش از ۳۰ ابزار حرفه ای و قدرتمند برای توسعه توانایی و آسان سازی کار با زبان برنامه نویسی Visual Basic6 و برنامه نویسی در آن است. برنامه نویسانی که با نرم افزار ویژوال بیسیک ۶ کار کرده اند حتما با کمبودهای ابزاری مختلف در جای جای این زبان برنامه نویسی قدرتمند مواجه هستند به عنوان مثال عدم فرمت بندی خودکار کدها، عدم کنترل منسجم بر روی ابزارها و بسیاری از کمبودهایی که موجب آسان تر کردن کار با این برنامه میشود.

ابزارهای موجود در افزونه AxTools CodeSMART غالبا بر روی روش های آسانتر سازی برنامه نویسی و توسعه نرم افزارها تمرکز دارد مانند نوشتن آسانتر کدها، مدیریت خطاها، طراحی فرم ها، استاندارد سازی کنترل ها و … .

یکی دیگر از مشکلات کار برنامه در برنامه نویسی با نرم افزار ویژوال بیسیک ۶ مرتب سازی کد ها، مستندسازی آنها و همچنین عدم پشتیبانی محیط کدنویسی این زبان از چرخ موس (Mouse Wheel) برای پیمایش سریع محیط کدنویسی به بالا و پایین است. در AxTools CodeSMART یکی از امکانات موجود قابلیت فرمت بندی دقیق کدهای نوشته شده و امکان مستند سازی توابع و دستورات نوشته شده و همینطور فعال سازی امکان جابجایی محیط کدنویسی با چرخش موس است.

از دیگر ابزارها و امکانات موجود در این بسته میتوان به ابزار کاوشگر کد، مقایسه فایل های برنامه نویسی، ذخیره خودکار پروژه، پشتیبانگیری خودکار از گروژه، تحلیلگر کد، نمایش فرم ها و ماژول کدها در سربرگهای مجزا، کامل کننده خودکار دستور نوشته شده و … اشاره کرد.

در نسخه ۲۰۱۳ این برنامه آیکون های برنامه و حتی کاوشگر کدهای VB6 بروز و به آیکون های زیبای .Net تغییر میابد، همه خصوصیات این برنامه بعد از نصب آن به منوی اصلی VB6 و نوار ابزار آن اضافه میشود.

 

 

بعد از نصب AxTools CodeSMART ابزارها و امکانات زیر به ویژوال بیسیک ۶ اضافه میشوند:

 

آموزش کرک:

بعد از نصب برنامه محتویات پوشه Crack را در صفحه اصلی پوشه نصب برنامه کپی کنید