MoboGenie-2

دانلود نرم افزار Mobogenie با لینک سالم

نرم افزاری رایگان برای مدیریت گوشی آندروید در کامپیوتر می باشد. به وسیله این نرم افزار میتوانید به آسانی از گوگل پلی دانلود کرده و آن ها را در اسمارت فون خود ذخیره کنید یا این که فایل های خود را از درون کامپیوتر به داخل دستگاهتان انتقال دهید.
یکی دیگر از خصوصیات این نرم افزار قابلیت پشتیبان گیری از اطلاعات خود و ذخیره سازی آن در کامپیوتر میباشد که به وسیله این ویژگی میتوانید پس از هر بار پشتیبان گیری، در صورت لزوم ان را بر روی دستگاه خود بازگردانی کنید. مدیریت دفترچه تلف و ارسال پریع پیامک از دیگر خصوصیات Mobogenie است.
در ادامه میتوانید این نرم افزار را از وبسایت دی ال سی دریافت نمائید.

توجه: برای اتصال گوشی به رایانه و شناسایی آن توسط نرم افزار بایستی نسخه اندرویدی Mobogenie را نیز در گوشی نصب کنید، اگر نسخه اندروید این برنامه را در گوشی یا تبلت اندرویدتان نصب نکرده اید میتوانید آنرا از اینجا  دریافت نمائید.

ویژگی های کلیدی Mobogenie:

 

آموزش نصب Mobogenie و اتصال گوشی به آن:
نصب برنامه در ویندوز ساده و بدون دردسر است کافیست بعد از اجرا دکمه های Next را فشار دهید، همچنین برنامه نحوه اینکه چگونه به گوشی وصل شوید را برایتان آموزش می دهد. برای اتصال حالت USB Debugging mode گوشی اندروید خود را فعال کرده سپس گوشی را با USB به رایانه وصل کنید.
بعد از وصل تصویر گوشی در بخش سمت چپ نرم افزار Mobogenie نمایش داده می شود.

استفاده از Mobogenie:
ظاهر کاربری و گرافیکی برنامه به سادگی قابل درک است چراکه با یک نگاه به آیکون های هربخش میتوانید عملکرد آن بخش را متوجه شوید از آنجایی که بیشتر آیتم ها بهمراه تصویر و نامی در زیر هریک توضیح داده میشوند استفاده و یادگیری مفهوم آنها بسیار آسان است. برخی از عملکردها و خصوصیات برنامه تازمانی که گوشی به رایانه وصل نشده باشد غیرفعال خواهند بود، اما میتوانیم از برخی دیگر از بخش ها حتی اگر گوشی هم به سیستم متصل نباشد استفاده کنیم به عنوان مثال برنامه به ما اجازه دیدن و حتی دانلود ویدئوها را بدون نباز به وصل بودن گوشی می دهد در اینصورت میتوانیم ویدئوهای مورد علاقه را دانلود و در فرصت های بعد آنها را به گوشی منتقل کنیم

از آنجایی که رویکرد اصلی Mobogenie مدیریت گوشی اندروید است پس به ما اجازه میدهد به همه بخش های گوشی وصل شده به رایانه دسترسی داشته باشیم. میتوانیم اطلاعات گوشی و فایل های شخصی را مدیریت کنیم. دانلود مستقیم و آسان برنامه های اندروید از طریق کامپیوتر به سرعت انجام می شود حال آنکه دانلود مستقیم یکی از این برنامه ها از طریق گوشی زمان زیادی را صرف میکند.

ابزار مدیرت دانلود نرم افزار به ما امکان دانلود فرمت و رزولوشن های مختلف ویدئویی از کیفیت های بسیار بالا (HD) تا فرمت های مخصوص موبایل (۳GP) را فراهم میکند. بعد از کلیک بر روی گزینه دانلود، نوار پیشرفت فایل دانلود شده در پایین و سمت چپ برنامه همراه با نمایش سرعت دانلود ظاهر میشود.

دیگر مواردی قابل دریافت با ابزار مدیریت دانلود میتوان به آهنگ های زنگ (Ringtons) ، تصاویر پشت زمینه (Wallpapers)، بازی ها و برنامه ها (App) اشاره کرد. همینطور از آنجایی که برنامه ها در گروه های مختلف (از کتاب و رفرنس ها گرفته تا دسته ای مخصوص ویجت ها و …) دسته بندی شده اند علاوه بر جستجو میتوانید با مراجعه به گروه های دلخواه هر نرم افزار را انتخاب و مستقیما دانلود کنید.

میتوانید به آسانی هر بخشی از شماره های دفترچه تلفن گوشیتان را ویرایش کنید، شماره جدیدی را به دفترچه تلفن اضافه کنید یا شماره هایی را انتخاب و حذف کنید. حتی میتوانید لیست تماس موجود در Outlook رایانه یا سیستم های Symbian را وارد کنید.
دیگر کارهای مدیریتی مربوط به دفترچه تلفن که در Mobogenie به سادگی قابل انجام است امکان یافتن آسان و حذف شماره های تماس تکراری از دفترچه تلفن گوشی اسن. همچنین میتوانید از طریق رایانه پیامکی را به شماره ای ارسال کنید.

اگر میخواهید از محتویات گوشی اندروید خود پشتیبانگیری کنید یا پشتیبانی گرفته شده را دوباره در گوشی بازیابی کنید میتوانید این کار را با یک کلیک انجام دهید. علاوه بر این کافیست بر روی آیکون Manage SD Card در برنامه کلیک کنید تا محتویات حافظه گوشی را مشاهده و در آن کاوش کنید.