Tunngle

اجرای بازی آنلاین با دانلود نرم افزار تانگل Tunngle 

Tunngle یکی از رایگان و جذاب ترین نرم افزار های گیمر ها میباشد که به وسیله آن قادر بازی کردن به صورت آنلاین در بازی هایی نظیر call Of Duty خواهند بود.این نرم افزار بسیاری از بازی های آنلاین رو پشتیبانی میکند و شما قادر هستید با نزدیک ترین کس در بازی به صورت آنلاین رقابت کنید.
Tunngle آمار تمامی افراد آنلاین را به شما نمایش میدهد این نرم افزار از سرور قدرتمند جهت مدیریت افرد حاضر در بازی برخوردار است و حدودی میتوان گفت دارای هیچگونه قعطی در حین بازی نمیباشد. جهت استفاده از نرم افزار ابتدا بایستی در سایت تانگل (در نرم افزار موجود است) عضو شده و از طریق این نرم افزار وارد اکانت خود شده و به دلخواه خود وارد یکی از روم های کاربران میشوید البته قابلیت ایجاد روم اختصاصی نیز در آن وجود دارد.

آموزش نصب Tunngle:

  1. اتصال اینترنت را قطع کنید
  2. فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج نمائید
  3. فایل نصب موجود در پوشه را اجرا کنید
  4. کلید Next را فشار دهید
  5. در پیام ظاهر شده دکمه No را کلیک کنید
  6. Next را فشار دهید
  7. گزینه I accept the agreement را انتخاب و Next کنید
  8. کلید Install را فشار دهید
  9. در انتهای نصب کلید، در پیام ظاهر شده کلید Continue Anyway را فشار دهید
  10. Finish را فشار دهید (توجه: چون بعد از پایان نیازمند راه اندازی مجدد سیستم است، پیش از فشردن Finish کلیه کارهایتان را ذخیره کنید)
  11. نرم افزار را اجرا نمائید

 

آموزش استفاده از Tunngle :

نرم افزار را دانلود و نصب کنید نام کاربری و پسورد خود را وارد کرده و دکمه Login را فشار دهید (در صورت نداشتن اکانت کاربری، به سایت tunngle.net مراجعه کنید و بر روی دکمه ی Register (در گوشه بالا سمت راست سایت) کلیک کرده در سایت عضو شوید ( توجه داشته باشید که در هنگام عضویت ایمیل معتبری را وارد نمائید، تا بر روی لینک فعال سازی عضویت ارسال شده به ایمیلتان کلیک نکرده اید عضویت شما تائید نخواهد شد ) ؛ پس از ورود به اکانت کاربری خود در نرم افزار، سرور بازی مورد نظرتان را یافته و روی آن دو بار کلیک کنید بعد از آنکه با موفقیت وارد سرور بازی شدید میتوانید به انتخاب خود وارد هاست یکی از کاربران فعال آن برای بازی آنلاین با کاربر منتخب شوید (در قسمت Network Nick List). حالا بازی را اجرا و گزینه ی Multi-playes را در بازی انتخاب کنید و با انتخاب گزینه LAN به دنبال شبکه های بازی بگردید و بازی آنلاین خود را آغاز کنید.