Snakes and Ladders 3D

دانلود بازی مارپله Snakes and Ladders 

Snakes and Ladders 3D همان بازی جذاب و سالم مار و پله معروف است که ممکن است هرکسی بازی آنرا بر روی کاغذ در کودکی تجربه کرده باشد، که اخیرا در نسخه سه بعدی برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است با این بازی لحظات شیرین دوران کودکی خود را اینبار بجای کاغذ بر روی گوشی و تبلت خود بیاد آورید.
در Snakes and Ladders 3D نیز باید مهارت خود را در پرتاب تاس و دریافت امتیاز و جلوگیری از به دام افتادن مارهای در کمین نشسته به کار بگیرید هر چند در مقابل اگر خوش شانس باشید میتوانید با پله های موجود در بین مسیر مقدار بیشتری از راه را به سمت بالاتر جهش کنید اما دقت داشته باشید که در صورت افتادن در دام حتی ممکن است به خانه اول نیز سقوط کنید.
بازی از محیط کاربری زیبایی بهره می برد میتوانید این بازی را تک نفره اجرا کنید یا بصورت چند نفره با خانواده، دوستان و همکاران بازی کرده و آنها را به چالش بکشید. در هرصورت باید مواظب مسیری که انتخاب کرده اید باشید چرا که در طول مسیر مارها و پله های لغزنده ای که هر لحظه ممکن است شما را به پایین سقوط دهند در انتظار شما نشسته اند.

کار با بازی بسیار آسان است بگونه ای که حتی بچه های کوچک هم میتوانند آنرا اجرا کرده، و بازی را با یک دکمه شروع و ایست کنند.

QR Code