Avira Android Optimizer

بهینه سازی سرعت گوشی با برنامه Avira Android Optimizer

یکی از برنامه های منظم و شسته رفته Avira Android Optimizer محصولی از شرکت امنیتی Avira است که در آن همه آن امکاناتی که برای بهینه کردن و افزایش سرعت گوشیتان لازم است را در محیطی منظم و بسیارجذاب گردآوری شده است، افزایش سرعت تنها با یک ضربه امکانپذیر است.

بسیاری از کاربران دسوت دارند برنامه های زیادی را در گوشیشان نصب کننده که البته جای تعجب نیست که نصب این تعداد موجب کاهش سرعت کلی سیستم در انجام کارهای مختلفی مانند باز شدن صفحه تماس و… می شود. بنابراین در این شرایط نیازمند برنامه ای برای تمیز کردن گوشی از فایل های اضافی و افزایش سرعت منابع سیستم با یک نرم افزار بهینه ساز هستید.

با این برنامه میتوانید در زمانی کم گوشی را اسکن کرده و برنامه های غیرضروری که در زمینه در حال اجرا بوده و منابع زیادی از سیستم را درگیر کارخود کرده اند را به اجبار می بندد با اینحال برنامه هایی نیز وجود دارند که بعد از بسته شدن بصورت خودکار مجددا اجرا می شوند که در اینصورت Avira Android Optimizer آنها را سریعا می بندد که این میتواند یک مزیت بسیار مفید برای این برنامه باشد.

همچنین Avira Android Optimizer قادر است با یک اسکن سریع در گوشی شما و یافتن فایل های کش سیستم، فایل های بلااستفاده سایر برنامه ها، فایل های apk استفاده نشد ای که ممکن است تمایل به حذف آنها داشته باشید را برای آزاد کردن فضای بیشتری از حافظه داخلی و SD card بعد از کسب تائید از سوی شما حذف می کند.

حذف گروهی برنامه ها به یکباره ( امکانی که به اینصورت در گوشی وجود ندارد )، حذف اطلاعات شخصی ذخیره شده کاربر توسط دیگر برنامه ها، حذف کردن تاریخچه مرورگر از دیگر قابلیت های کلیدی این برنامه است.

قابلیت های کلی Avira Android Optimizer:

QR Code