Mobogenie Android

دانلود نسخه جدید موبوگینه Mobogenie 

Mobogenie یک مجموعه ابزار بسیار عالی که به کاربران اندرویدی اجازه انتقال فایل را از گوشی اندروید یا تبلت به رایانه فراهم می کند. اگر شما هم از گوشی یا تبلت اندرویدی استفاده می کنید پس بدون شک یکی از دوستداران Mobogenie خواهید شد.
با استفاده از این برنامه میتوانید به آسانی نرم افزارهای سودمند گوشی، بازی، آهنگ زنگ و تصاویر پشت زمینه گوشی را از کلکسیون همیشه بروز نرم افزار  بدون اتصال به رایانه در گوشی یا تبلت اندرویدتان دانلود کنید. نرم افزارها و بازی ها در گروه های مختلف (شامل نرم افزارهای محبوب، با کیفیت، داغ و … ) دسته بندی شده اند.

هر  نرم افزار، بازی و هر چیز دیگر را که نیاز دارید ظرف چند ثانیه بصورت مستقیم در Mobogenie Market جستجو و بیابید همینطور نرم افزارهای مفیدی که پیش از این از وجود آنها و عملکردشان اطلاع نداشتید را ببینید و دانلود نمائید. همینطور با مشاهده مستقیم رای هایی که کاربران اندروید به هرنرم افزار، بازی و … داده اند و با مطالعه نظرات کاربران از میزان محبوبیت آنها در میان کاربران اطلاع پیدا کنید در اینصورت حتی اگر از صحت کارکرد نرم افزارها مطلع نیستید دریافت این اطلاعات میتواند شما را در یافتن نرم افزار مورد نظر یاری کند.


توجه: برای شناسایی و انتقال فایل ها از گوشی یا تبلت اندرویدتان به رایانه از طریق Mobogenie باید نسخه ویندوزی این نرم افزار را نیز در رایانه نصب کرده باشید (متقابلا برخی از امکانات نسخه ویندوزی Mobogenie نیز در صورتیکه نسخه اندرویدی آن در گوشی یا تبلت نصب باشد فعال خواهند بود)، اگر نسخه ویندوزی این برنامه را در رایانه خود نصب نکرده اید میتوانید آنرا از اینجا  دریافت نمائید.

خصوصیات کلیدی Mobogenie:

آموزش نصب نرم افزار:

بعد از دانلود نرم افزار را به گوشی منتقل کرده سپس بر روی آیکون برنامه کلیک کنید، عملیات نصب بصورت خودکار انجام خواهد شد.

توجه: آموزش اتصال برنامه به رایانه را در پست نسخه ویندوزی Mobogenie   دنبال نمائید.